O firmie

Belhydro specjalizuje się w montażu hydromasażu do wanien nowych jak również i używanych. Współpraca z najlepszymi firmami w Europie, produkującymi komponenty i systemy sterowania elektronicznego, pozwala nam na wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań do naszych polskich łazienek. Staramy się dać naszemu Klientowi produkt najwyższej jakości, który ma zapewnić dobre samopoczucie i wprowadzić do naszych łazienek nową jakość życia. W swojej ofercie oferujemy hydromasaż z dużym wachlarzem cenowym. W najlepszych naszych systemach stosujemy unikatowe rozwiązania wtłaczania powietrza do rur wodnych co znacznie zwiększa siłę hydromasażu i pozwala na stosowanie większej ilości dysz w wannie. Proponujemy nasze systemy w połączeniu z wannami akrylowymi firmy RAVAK oraz PIRAMIDA. Odpowiedni kształt jak również głębokość wanien pozwala na stworzenie optymalnych warunków dla użytkowników, naszych Klientów.

Belhydro Sp. z o.o

Dane adresowe:

Ul. Warszawska 2

96-313 Jaktorów

tel/fax.
+48 46 856 40 77

www.belhydro.pl

Dział sprzedaży:

tel. 600 253 353

belhydro@belhydro.pl

Serwis:

tel. 600 233 500

serwis@belhydro.pl

Księgowość:

tel. 600 233 400

tel/fax.
+48 46 856 40 77

beata@belhydro.pl

Jeśli na innej stronie znaleźli Państwo atrakcyjniejszą ofertę prosimy o jej przesłanie nam. Dołożymy wszelkich starań by wyszukać ją w naszym systemie i dostarczyć Państwu w jeszcze niższej cenie.

Zainteresowanych współpracą architektów, deweloperów, sklepy z wyposażeniem łazienkowym prosimy o kontakt po numerem 600 253 353.

Prowadzimy również sprzedaż dla klientów indywidualnych więcej informacji w dziale sprzedaży.

nasz profil na facebooknasz profil na twetterzenasz kanał na you tube
katalog wanny z hydromasażem

Cała oferta systemów hydromasażu BELHYDRO w jednej pigułce.

Chesz wiedzieć wszystko o promocjach, wyprzedażach i nowościach? Zapisz się.

newsletter